Świetlica szkolna czynna jest od godziny 6.30 do godz.16.30

Regulamin świetlicy   Wniosek o przyjęcie dziecka do świetlicy

Pasowanie na "Wesołego Świetliczaka" 2020
26-02-2020

Każdego roku do świetlicy przybywają nowi uczniowie. Poznają świetlicę i panujące w niej zasady oraz integrują się z grupą. W końcu nadchodzi moment pasowania na „Wesołego Świetliczaka”.

Aby dostąpić tego zaszczytu uczniowie zostali poddani sprawdzianowi gotowości świetlicowej. W uroczystości brali udział uczniowie z klas pierwszych. Dzieci wykazały się niezwykłymi umiejętnościami - w błyskawicznym tempie wskazały właściwe zasady zachowania się w świetlicy, wzorowo poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami sprawnościowymi i manualnymi oraz złożyły uroczyste ślubowanie. Na pamiątkę wszyscy uczniowie otrzymali medale „Wesołego Świetlika”.

Wszystkim życzymy dużo sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej!

Konkurs na kartkę świąteczną
09-12-2019

W świetlicy został zorganizowany konkurs na przygotowanie ręcznie robionej kartki z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci chętnie wzięły w nim udział. Wszystkie prace były ciekawe, oryginalne i trudno było wyłonić zwycięzcę. Dlatego nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy – każdy otrzymał upominek. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wszystkim biorącym udział.

Bożonarodzeniowy kiermasz 2019
04-12-2019

Po raz kolejny odbył się w naszej szkole kiermasz przygotowany przez dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się słodkie Mikołaje i popcornowe renifery. Zaprezentowano wiele ozdób w stylu eco – wykonanych z naturalnych materiałów takich jak drewno, szyszki, orzechy, kora. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zakup materiałów papierniczych, nowych gier i zabawek.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie świetlicy szkolnej! To jednak nie koniec – kiermasz kontynuowany będzie do świąt w salach świetlicy w harcówce. Zapraszamy!

Kiermasz Wielkanocny 2019
02-04-2019

Świetlica szkolna corocznie organizuje wielkanocny kiermasz świąteczny. W tym roku uczniowie i wychowawcy świetlicy przygotowali wiele ozdób i dekoracji wiosennych i wielkanocnych. Zaprezentowano je rodzicom i uczniom naszej szkoły na holu głównym. Każdy mógł wybrać i zakupić drobiazgi związane z okresem świątecznym. Dużym zainteresowaniem cieszyły się puszyste zajączki i kurczaczki oraz popcornowe baranki. Uzyskane fundusze przeznaczone zostaną na potrzeby świetlicy, np. materiały papiernicze, dekoracje, zabawki i gry. Serdecznie dziękujemy wszystkim wspierającym działalność świetlicy , a także rodzicom i dzieciom, dzięki którym uda się zabezpieczyć potrzebne materiały.

Witajcie w świetlicowej gromadzie
28-02-2019

ZOBACZ

Aby uczniowie klas pierwszych mogli stać się pełnoprawnymi członkami grupy świetlicowej musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej.
Zostali poddani próbom: wiedzy, mowy i odwagi. Kandydaci do uzyskania miana Świetliczaka wzorowo zaliczyli znajomość zasad obowiązujących w świetlicy i doskonale poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami sprawnościowymi manualnymi oraz próbą smaku, która polegała na zjedzeniu plasterka cytryny z promiennym uśmiechem na ustach. Po zaliczeniu wszystkich testów nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie na Świetliczaka. Na pamiątkę uroczystości każdy Świetliczak otrzymał medal.
Wszystkim nowym Świetlikom życzymy wielu miłych chwil spędzonych w świetlicy szkolnej. Witajcie w świetlicowej gromadzie!