Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

I znowu święta...
31-03-2023

Jak co roku nasza świetlica przygotowuje się do nich bardzo starannie. Przez ostatnie dni świetlicowe sale zamieniły się w prawdziwe pracownie rękodzieła i pod bacznym okiem pań powstawały przeróżne cudeńka.
Jak zwykle okazało się, że inwencja twórcza świetlicowej braci jest nieograniczona i nader zaskakująca. Nic więc dziwnego, że na kiermaszu zorganizowanym w dniu 31 marca świąteczne ozdoby cieszyły się dużym powodzeniem. Nad całością przedsięwzięcia czuwała pani Marzena Głogowska i dziewczynki z klasy VIIb, którym bardzo dziękujemy!
Piękne stroiki, wielkanocna menażeria i wiele, wiele ozdób znalazły nowych właścicieli. Z pewnością w znacznym stopniu wpłyną na wyjątkową atmosferę w każdym domu. Do tego uśmiech, życzliwość, radość i..... można świętować!

ZOBACZ

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.