Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Wiosna w świetlicy
25-03-2023

W świetlicy szkolnej już od dłuższego czasu wyczekiwano tego dnia i wreszcie nadszedł. Mowa oczywiście o pierwszym dniu wiosny w kalendarzu! W salkach świetlicowych natychmiast zrobiło się kolorowo. W ruch poszły nożyczki i soczystej barwy bibuła. A ponieważ wiosna jest kobietą, na zdjęciach możecie podziwiać kreacje dziewczynek-wiosenek. Chłopcy w tym czasie szykowali formę na wiosenne zmagania sportowe. Korzystając ze słonecznej pogody ćwiczyli sprawność na placu zabaw spinając się po drabinkach, linach i torach przeszkód. Dobrze, że to tej pięknej i tak długo wyczekiwanej pory roku dopiero początek. Kalendarzowa i astronomiczna wiosna już jest, a na tę termiczną jeszcze cierpliwie czekamy.

ZOBACZ

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.