Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych 

 

Szczególne osiągnięcia naszych uczniów w ostatnich latach

 

 

rok szkolny

2021/2022

Finalistką w zawodach III stopnia III Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych została Justyna Szołek z  klasy 8a
 Justynasz

rok szkolny

2020/2021

Weronika Szojda zajęła II miejsce w Małopolskim Konkursie:  ,,Święty Maksymilian patronem trudnych wyborów”  weronika

rok szkolny

2020/2021

Finalistką w zawodach III stopnia II Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych została Maja Bęc z klasy 7e  MajaB.finalista

rok szkolny

2020/2021

Finalistą Małopolskiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych został Jakub Turza z klasy 8b  Jakub1

rok szkolny

2020/2021

Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych został Jakub Turza z klasy 8b  Jakub2

rok szkolny

2020/2021

Finalistą Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych został Jakub Turza z klasy 8b  Jakub3

rok szkolny

2019/2020

Finalistą Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych został Miłosz Sadkowski z klasy 8c      Miłosz 2

rok szkolny

2019/2020

Finalistą Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych został Miłosz Sadkowski z klasy 8c  Miłosz 3

rok szkolny

2019/2020

Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych został Jakub Turza z klasy 7b
 

rok szkolny

2019/2020

Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych został Miłosz Sadkowski z klasy 8c  Miłosz

rok szkolny

2019/2020

Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego "Krakowska Matematyka" został Patryk Hałatek z klasy 6c  

rok szkolny

2017/2018

Wojewódzki Festiwal Piosenki Patriotycznej „Wolna Polska" w Zatorze – wyróżnienie Zuzanny Kulig z kl. VII b, II miejsce Mateusza Chudego z kl. VI a.

 Mateusz

rok szkolny 2017/2018

XXXI Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych Talenty Małopolski 2018" Finał Wojewódzki w Dobczycach - wyróżnienie uzyskał Miłosz Sadkowski z kl. VI b

 Miłosz1

rok szkolny

2017/2018

Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych został Konrad Kwaczała z klasy 7c

     Konrad

rok szkolny

2017/2018

Finalistami konkursu „Krakowska Matematyka" zostali: Amelia Chodorowicz z kl.IV c,Miłosz Sadkowski z kl.VI b,Igor Petruczenko z kl.VI c.

 

 

rok szkolny

2016/2017

 

Laureatem Małopolskiego Konkursu Matematycznego Krakowska Matematyka został Franciszek Stanula z 4b, a finalistami Igor Petruczenko z 5c, Miłosz Sadkowski z 5b, Gabriela Siatka z 5b i Michał Sordyl z 5b.

 krakowska2017

rok szkolny

2016/2017

 

 

Finaliści Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pangea" to: Dariusz Korczyk 5b, Miłosz Sadkowski 5b, Julia Palichleb 5c, Igor Petruczeno 5c.

 

 

 pangea

rok szkolny 2014/2015

Michał Lorenc z klasy 6a został laureatem w Małopolskim Konkursie Tematycznym: "Wielcy Polacy- wybitni generałowie"

lorenc

rok szkolny 2014/2015

Mikołaj Szostak z klasy 6b został laureatem Małopolskiego Konkursu Matematycznego

 DSC 0433

rok szkolny 2013/2014

Mikołaj Szostak z klasy 5b zdobył II miejsce w I ogólnopolskiej edycji międzynarodowego konkursu matematycznego Pangea

5
rok szkolny 2013/2014

Mikołaj Szostak z klasy 5b i Mikołaj Ferenc z klasy 6b zostali finalistami Małopolskiego Konkursu Matematycznego

finalisci 2014

rok szkolny 2013/2014

Mikołaj Szostak z klasy 5b został laureatem Małopolskiego Konkursu "Krakowska Matematyka", a Jakub Charkot z klasy 4b finalistą tego konkursu

 Kubaimikolaj
rok szkolny 2013/2014

 II miejsce w zawodach zorganizowanych przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki Sportowy Nowy Rok dla dzieci i młodzieży w Lekkiej Atletyce Kraków, 04.10.2013r.Skład drużyny chłopców: Kotwicz Piotr, Maj Szymon, Sereś Hubert, Dobry Sebastian, Ferenc Mikołaj, Augustyn Dominik.

 PA042223
rok szkolny 2013/2014

 II miejsce w zawodach zorganizowanych przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki Sportowy Nowy Rok dla dzieci i młodzieży w Lekkiej Atletyce Kraków, 04.10.2013r.Skład drużyny dziewcząt: Kolber Oliwia, Stokłosa Karolina, Głowa Natalia, Bagier Aleksandra, Wieczorek Julia, Wojtacha Monika, Czebieniak Klaudia.

 PA042218
rok szkolny 2012/2013 
Izabela Kita uczennica klasy 6c została laureatką w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989" organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie
DSC08202a 
rok szkolny 2012/2013

Katarzyna Sokal uczennica klasy VI a została laureatką XVI Konkursu Biblijnego "Jonasz"

 DSC08284

rok szkolny 2011/2012

Nadzieja Hodur uczennica klasy VIb została Laureatką Małopolskiego Konkursu Matematycznego i Finalistką Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego

nadzieja

rok szkolny 2011/2012

Wojciech Sadło został Laureatem - II miejsce w Małopolskim Konkursie Tematycznym
,,O wolność Rzeczypospolitej. T. Kościuszko i książę Józef Poniatowski – żołnierze wolności".

 Wojtek
rok szkolny 2010/2011

Nadzieja Hodur z 5b została laureatką Małopolskiego Konkursu Biblijnego, a Wojciech Sadło z 5b został finalistą tego konkursu.

sesja 017 
rok szkolny 2010/2011

 I miejsce w finale ogólnopolskim Vena Sport Festival 2011 – bieg rozstawny sztafeta szwedzka dziewcząt – ŁÓDŹ 14 czerwca 2011r. Spiechowicz Izabela, Różycka Gabriela, Studnicka Sabina, Ludwinek Paulina

sport
rok szkolny 2009/2010

 

I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 800m – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej klas V Nowy Targ, 28.10.2009r. Paulina Ludwinek

 

P1013539
rok szkolny 2008/2009

Aleksandra Byra i Joanna Nowak zostały Laureatkami Małopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego

laureatki

 

 

2021/2022

Ogólnopolski konkurs „Auschwitz a Postrzeganie Współczesnego Świata”

Magdalena Stybak - I miejsce w kategorii fotograficznej

 

V edycja konkursu pn. „Rotmistrz Witold Pilecki – bohater niezłomny”

Szymon Gumienny - III miejsce w kategorii praca literacka (wiersz)

 

Osiągnięcia plastyczne uczniów w roku szkolnym 2021/22


W XX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Darujmy światu pokój” nagrody otrzymali:

Maja Zajas kl. 4b, Michał Zajas kl. 5b,Dominika Gwóźdź kl.5c, Amelia Chodorowicz kl. 8c. Natomiast wyróżnienia otrzymali: Weronika Zielińska kl.8c, Natalia Kolasa kl.8b, Zuzanna Konopka kl.8b. Wyróżnienia za udział w wystawie otrzymały: Nicola Chmiel kl.7d, Natasza Jarosz kl.7c, Natalia Konderla kl.5c, Oliwia Paluch kl.8b, Weronika Szojda kl.8a.


W Powiatowym Konkursie Plastycznym „W świątecznym nastroju”

nagrodę otrzymał Daniel Roszak kl.5c.Wyróżnienia udziałem w wystawie otrzymali: Maja Zajas kl.4b, Julia Piecha kl.5c, Ewa Gwóźdź kl.4b, Zuzanna Swoszowska kl.4a, Szymon Kuczmiński kl.6b, Jan Wójtowicz kl.4a, Julia Leszczyńskakl.6b oraz Milena Babiuch kl.6b.

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie 2021”

nagrody otrzymali: Adam Pieczonka kl.5b, Lena Kolber kl.5b, Wiktoria Fidyt kl.8e. Wyróżnienia otrzymały: Julia Jurka kl.7b, Dominika Gwóźdź kl.5c, Emilia Mieszczak kl.5b, Lena Janus kl.5a, Layla Sowińska kl.6b, Emilia Zmitko kl.7b, Milena Matys kl.5a oraz Julia Piecha kl.5c.


W XXIV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moje marzenia”

wyróżnienia I stopnia otrzymał Adam Pieczonka kl.5b oraz Julia Jurka kl.7b. Wyróżnienia II stopnia otrzymały: Martyna Stachura kl.7c i Maja Zajas kl.4b. Wyróżnienie udziałem w wystawie otrzymał Witold Kościelniak kl.7b i Agata Piotrowska kl.4b.


W XII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Lubię smoki”

nagrodę otrzymała Oliwia Kowalczyk kl.7c. Wyróżnienia otrzymali: Jagoda Grochal kl.7c, Emilia Habczyk kl.7c, Jarosław Kleszczewski kl.7b, Inez Klajakl.7c i Lena Janus kl.5a. Wyróżnienia udziałem w wystawie otrzymali: Jagoda Grochal kl.7c, Nikola Chmiel kl.7d, Julia Kopeć kl.4b, Antonina Momot kl.7d, Adam Pieczonka kl.5b i Anna Wiktor kl.7d.


W Powiatowym Konkursie Plastycznym „Lubię smoki”- formy przestrzenne

nagrody otrzymali: Wojciech Bryła kl.5a i Antoni Janosz kl.5a.


W III Powiatowym Konkursie Plastycznym Kufer Wyobraźni pod hasłem „Moja niesamowita, fantastyczna przygoda”

wyróżnienia otrzymały: Marlena Głowacki kl.2b, Gabriela Krzyżecka kl.2b, Dominika Gwóźdź kl.5c i Kaja Lipnicka kl.4a.

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2022

klasa 2 wyróżnienie

Wasil Piotr, Graboń Tomasz, Martyniak Karol

klasa 3 wyróżnienie

Misik Kornelia

klasa 8 wynik bdb

Hałatek Patryk

 

Ogólnopolski konkurs -Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus-edycja wiosenna

 Klasa 3a
Julia Wieczorek 84 pkt - laureat IV stopnia
Jan Dura 88 pkt - laureat III stopnia
Antonina Bulek 88 pkt - laureat III stopnia
Marcin Szafraniec 96 pkt - laureat I stopnia
Szymon Bajer 96 pkt- laureat I stopnia
Matula Krzysztof 96 pkt- laureat I stopnia

Klasa 3b
Remigiusz Kruk 88 pkt - laureat III stopnia
Matthew Mazgaj 96 pkt - laureat I stopnia
Kornelia Misik 96 pkt - laureat I stopnia
Gleba Julian 100 pkt - laureat I stopnia z wyróżnieniem

Klasa 4a
Dawid Ogorzelski 84 pkt - laureat IV stopnia
Jeremiasz Krzyżecki 84 pkt - laureat IV stopnia

Klasa 5a
Wojciech Bryła 84 pkt - laureat IV stopnia

Klasa 5b
Piotr Górniak 80 pkt - laureat V stopnia

Klasa 5c
Dominik Młodzik 80 pkt - laureat V stopnia
Szymon Pidło 80 pkt - laureat V stopnia
Marek Dejko 84 pkt - laureat IV stopnia
Szymon Kruk 88 pkt - laureat III stopnia

Klasa 8a
Piotr Gorczyca 92 pkt - laureat II stopnia

Klasa 8c
Natalia Stachura 80 pkt - laureat V stopnia

 

2020/2021

Weronika Szojda zajęła II miejsce a Magdalena Stybak otrzymała wyróżnienie   w Powiatowym Konkursie Plastycznym o Św. Maksymilianie

dla uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Oświęcimskiego – Harmęże 2020 Święty Maksymilian

– filozof, nauczyciel, wykładowca, którego hasło przewodnie brzmiało :

„ Tylko ta wiedza, która wypływa z miłości, ma wartość” Św. Maksymilian M. Kolbe

Weronika Szojda zajęła II miejsce w Małopolskim Konkursie:  ,,Święty Maksymilian patronem trudnych wyborów”,

zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Hugona Kołłątaja w Krakowie ,

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Oświęcimiu

oraz Centrum Św. Maksymiliana w Harmężach w roku szkolnym 2020/2021

 

Ogólnopolskie XIX Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pod Patronatem Starosty Oświęcimskiego

 Amelia Chodorowicz - wyróżnienie

Natasza Jarosz - kwalifikacja pracy do wystawy

Dominik Młodzik - kwalifikacja pracy do wystawy

Przygotowanie uczniów do wystawy pani Jolanta Brandys

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.