Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Oświęcimski Orzeł
07-09-2021

OŚWIĘCIMSKIEGO ORŁA ODEBRAŁ NAJLEPSZY ABSOLWENT PODSTAWÓWKI,

 którym został absolwent naszej szkoły - Jakub Turza

Podczas uroczystej sesji Rady Miasta z okazji Święta Miasta Oświęcim, która odbyła się 3 września w Oświęcimskim Centrum Kultury, wręczono medal Gloria Artis oraz Medale Miasta Oświęcim. Wtedy również Oświęcimskim Orłem został uhonorowany ubiegłoroczny absolwent naszej szkoły, uczeń klasy 8 b Jakub Turza. Odznaczenie to otrzymuje co roku najlepszy absolwent podstawówki. Kuba jak najbardziej zasłużył na takie miano, gdyż w minionym roku szkolnym trzykrotnie został finalistą kuratoryjnych konkursów: z fizyki, matematyki i języka angielskiego. Jesteśmy dumni z Kuby, serdecznie mu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, już w szkole średniej.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.