Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Dyżury na świetlicy
01-02-2010

Podczas ferii pani Marzenka wpadła na rewelacyjny pomysł. W związku z tym, że mieliśmy w świetlicy problem z utrzymaniem porządku postanowiła, że zorganizujemy dyżury. W każdy poniedziałek można zapisać się na całotygodniowe porządkowanie  szatni, klocków, gier itp. Panie w odpowiednich miejscach w specjalnie opracowanej tabelce oceniają skrupulatnie nasze sprzątanie. Wygląda to mniej więcej tak, jak na zamieszczonej obok stronie.

Najbardziej podoba się nam porządkowanie małej szatni, najmniej zbieranie śmieci.

Najfajniej jest w poniedziałek po zakończeniu tygodnia dyżurowania. Panie zliczają wówczas ilość plusików zebranych przez czas intensywnej!! pracy. Najlepsi mają ich nawet po 7, a ci co nie przyłożyli się do zadania niestety żadnego. Niech żałują, bo każdy plusik to cukierek!!! Pyszny cukierek. Staramy się uzbierać ich jak najwięcej, sprawdzając co chwilę porządek w przydzielonym miejscu. Dlatego od ferii jest u nas czyściej, ładniej i szybciej można zaleźć szukaną rzecz, bo wszystko leży na swoim miejscu.
Ta pani Marzenka to ma super pomysły!!!!

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.