Pasowanie na Świetlika 2022
25-11-2022

integrują się z grupą. Po tym czasie uroczyście zostają przyjęci do gromady świetlicowej, tak było i w tym roku. W uroczystości brali udział uczniowie z klas pierwszych. Aby dostać się do grona „Świetliczaków” uczniowie zostali poddani sprawdzianowi gotowości świetlicowej. Złożyli uroczyste ślubowanie:
JA ŚWIETLIK,
OD DZIŚ ŚWIĘCĄCY PRZYKŁADEM,
ŚLUBUJĘ:
BYĆ DOBRYM NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA;
O DOBRYM ZACHOWANIU ZAWSZE PAMIĘTAĆ;
SZANOWAĆ GRY I ZABAWKI;
ZJADAĆ CAŁE OBIADKI;
PAŃ SŁUCHAĆ;
ZGODNIE SIĘ BAWIĆ;
NIE PSOCIĆ;
NIE HAŁASOWAĆ;
INNYMI SIĘ OPIEKOWAĆ.
Utrwalili również zasady obowiązujące w świetlicy. Przepełnieni energią i radością odcisnęli swój palec na kodeksie zasad. Na pamiątkę wszyscy uczniowie otrzymali medale „Wesołego Świetlika”.
Wszystkim życzymy dużo sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej!