Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Kiszenie kapusty
26-10-2022

Najwyższy czas powiedzieć coś o naszej świetlicy. Chodzi tam sporo „świetlików” czyli pierwszoklasistów. Czują się tam jak ryby w wodzie. W przyszłości na pewno dadzą się poznać z jak najlepszej strony. Ale nie o tym dzisiaj, bo mamy Wam coś naprawdę ciekawego do opowiedzenia. Otóż właśnie w ostatnich dniach postanowili zadbać o swoje zdrowie i … kisili kapustę. Wszystko jest udokumentowane na zdjęciach, ale to co najważniejsze, to rozmowa o witaminach, których dostarcza ten pospolity, skądinąd, specyfik. W świetlicy wszyscy są już przekonani o wyjątkowej wartości kiszonej kapusty. Warto, żeby inni też się o tym przekonali.
A zajęcia? Odbyły się sprawnie, w zupełnej higienie. Każdy mógł dokładnie dowiedzieć się, jakie są kolejne etapy kiszenia kapusty i aktywnie włączyć się do wszystkich czynności. To były naprawdę pouczające zajęcia, a o efektach pracy wkrótce się przekonają, bo każdy mógł zabrać do domu słoik z własnoręcznie przygotowaną zdrową kiszonką.

ZOBACZ

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.