01-09-2021

1. Świetlica jest czynna w godzinach 6.30 – 16.45.
2. Do świetlicy szkolnej przyjmowane są dzieci obojga rodziców pracujących klas I-III, inne przypadki będą rozpatrywane indywidualnie.
3. Kartę zapisu do świetlicy można pobrać ze strony internetowej szkoły. Wychowawcy świetlicy proszą o dokładne wypełnienie wniosku, szczególnie:
- aktualnych numerów kontaktowych z rodzicami/opiekunami,
- oświadczenia o sposobie odbierania dziecka ze świetlicy.
Wnioski można składać w terminie do 4 września 2020r. u wychowawców klas lub świetlicy za pośrednictwem dziecka.
4. Do świetlicy przyprowadzane są przez rodziców tylko dzieci zdrowe.
5. Rodzice/opiekunowie przyprowadzają dziecko rano do świetlicy na teren szkoły.
Po zajęciach odbiór dziecka odbywa się:
1) w szkole – drzwi główne, dziecko przyprowadzane z sali 0;
2) z harcówki – rodzice/opiekunowie prawni/osoby upoważnione odbierają dziecko przy drzwiach wejściowych do harcówki (domofon) legitymując się dowodem osobistym.
6. W czasie pobytu dziecka w świetlicy obowiązują zasady reżimu: zachowanie dystansu, systematyczne wietrzenie sal, częste mycie rąk, dezynfekcja powierzchni, częste wyjścia na plac zabaw i boisko. Uczniowie będą przydzieleni w miarę możliwości do stałych grup i sal.
7. W świetlicy na czas pandemii zostaje ograniczony dostęp do pomocy trudnych do dezynfekcji.
8. Dzieci uczęszczające do świetlicy posługują się własnymi przyborami i materiałami papierniczymi. Zabrania się dzieciom przynoszenia do świetlicy własnych zabawek czy ulubionych przedmiotów. Obowiązuje również całkowity zakaz wyjmowania i używania telefonów komórkowych.

PROSIMY O ODPOWIEDZIALNE PODJĘCIE DECYZJI O ZAPISIE DZIECKA DO ŚWIETLICY.