Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Kiermasz Wielkanocny 2018
22-03-2018

kiermasz 2018Na kiermaszu świątecznym przygotowanym przez świetlicę szkolną można było obejrzeć i zakupić najróżniejsze ozdoby wielkanocne. Kartki o tematyce wielkanocnej wykonane były ciekawymi technikami plastycznymi m.in. z wykorzystaniem haftu krzyżykowego, piórek czy elementów wycinanek. Oglądających zachwycały koszyczki i stroiki świąteczne z wykorzystaniem naturalnych surowców takich jak pieńki drzew, piórka, gałązki i kwiaty. Nowością były podstawki pod kubki z motywem świątecznym wykonane z koralików Pyssla, zajączki z krepiny stworzone metodą quillingu oraz puszyste zajączki z pomponów. Nie zabrakło dekoracji

okiennych w postaci wiosennych wianków oraz tradycyjnych pisanek. Dekoracje były wynikiem długiej i wytrwałej pracy dzieci i nauczycieli podczas zajęć świetlicowych. Wiele z przygotowanych rzeczy jest bardzo oryginalne, nietypowe, a przede wszystkim pokazuje różnorodność form pracy, technik plastyczno – technicznych jakie poznali uczniowie podczas zajęć w świetlicy. Dzieci uczyły się estetycznego wykonywania prac, cierpliwości i wytrwałości.

 

Serdecznie zapraszamy na kiermasz, który do 28 marca będzie kontynuowany w salach harcówki.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.