Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Biblioteka

Bibloteczne konkursy
12-10-2017

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów z klas młodszych do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie ilustracji do dowolnego przysłowia. Przykładami mogą być takie powiedzenia jak Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe lub gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Pomocna może okazać się gazetka przez biblioteką. Poczytać też można książeczki z naszej biblioteki, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych przysłów. Praca powinna być wykonana na kartce formatu A4 dowolną techniką plastyczną. Czekamy na nie do piątku 20 października. Zapraszamy

Dla uczniów klas starszych został przygotowany test znajomości przysłów. Są w nim 3 rodzaje zadań. Pierwsze polega na odgadnięciu na podstawie ilustracji, o jakie przysłowie chodzi. Drugie zadanie to test wyboru, a trzecie polega na dokończeniu powiedzenia.Konkurs trwa do 20 października. Koniecznie weźcie udział. Zapraszamy

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.