Drzewo darczyńców
15-11-2014

Podsumowano październikową zbiórkę książek do biblioteki pod hasłem Drzewo Darczyńców. Była ona zorganizowana z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych . W akcję włączyli się zarówno uczniowie jak i nauczyciele. W sumie zebranych zostało 168 książek. Są wśród nich bajki, baśnie, książki obyczajowe i przygodowe oraz 3 piękne kolekcje albumowe: Cuda Świata, Podróże marzeń i Miasta marzeń.
Dziękujemy za podarowane książki. Już cieszą się one dużym zainteresowaniem.

W ostatniej chwili do naszej zbiórki trafiło jeszcze prawie 100 książek z serii ABC uczę się podarowanych przez panią Ewę Mrzygłód. Pani Ewa dowiedziała się o naszej akcji z facebooka, dlatego za jego pośrednictwem serdecznie dziękujemy :-) :-* :-) . Książki dostarczył nam pan Albert Bartosz, który przywiózł je do naszej  biblioteki.

Jemu również dziękujemy za zaangażowanie, pośrednictwo i transport.