Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Biblioteka

Turniej dla klas 3
22-05-2014

 

W szkole trwają obchody 10 rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz Roku Czytelnictwa. Z tej okazji został zorganizowany Dzień Europejski i Czytelniczy. Klasy III wzięły udział w turnieju międzyklasowym o Unii Europejskiej i książkach dla dzieci. Uczniowie utrwalali i poszerzali swoją wiedzę o kulturze, tradycjach i zwyczajach krajów Unii oraz popisywali się swoją wiedzą na temat znanych wszystkim wierszy, baśni i lektur.

Klasy trzecie rywalizowały przez półtorej godziny w różnego rodzaju konkurencjach. Były to między innymi skojarzenia, balonowy quiz, zagadki z europamiątkami oraz zagadki artystyczne. Każdą klasę reprezentowała 3 osobowa drużyna. W zdobywaniu punktów uczestniczyły również całe klasy, które wykonywały zadania w grupach. W kontrolowaniu punktacji pomagali członkowie Klubu Czytelnika. Kółko Małego Europejczyka przebrało się za ciekawe postacie pochodzące z Europy. Nad przyznawaniem punktów czuwało Jury. Po podliczeniu punktacji okazało się, że:

I miejsce z ilością 70 punktów zajęła klasa IIIc

II miejsce z ilością 66 punktów zajęła klasa IIIa

III miejsce z iloscią 63 punktów zajęła klasa IIIb

Dyplomy i nagrody zostaną rozdane na apelu. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i wspaniałą zabawę

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.