Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Biblioteka

Brzechwolandia 2014
20-03-2014

19 marca 2014 r. klasa III c wzięła udział w Międzyszkolnym Turnieju Literackim Brzechwolandia. Został on zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Oświęcimiu. Był on skierowany do uczniów klas II i III, a jego celem było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, zaangażowanie w upowszechnianie kultury oraz integrację środowiska lokalnego uczniów i nauczycieli.

Z naszej szkoły w Brzechwolandii wzięła udział klasa IIIc. W różnego rodzaju konkurencjach klasę reprezentowali: Jakub Pieczonka, Anna Skarbek i Iwona Strózik. Mieli oni do wykonania różne zadania związane z tekstami poety i znajomością jego biografii. Punkty zbierała również dopingująca ich klasa, która zaprezentowała się w krótkiej inscenizacji wiersza Foka. Oczekując na wyniki turnieju wszyscy wspólnie rozwiązywali interaktywny test wiedzy ze znajomości tekstów Brzechwy. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce, otrzymaliśmy puchar oraz nagrody książkowe. Pozdróż do Brzechwolandii była wspaniała.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.