Wielka BOOKteria
02-04-2023

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej zorganizowana została akcja Czytamy na maxa. Trwała ona przez 4 tygodnie i zachęcała do odwiedzania biblioteki, wypożyczania i czytania książek. Każda wypożyczona książka dawała jeden los w BOOKterii czyli książkowej loterii. Na koniec każdego tygodnia losowaliśmy szczęśliwca, który wybierał sobie nagrodę z zestawu upominków. Piątkowe losowania przyciągały tłumy, można było bowiem wygrać książki, czasopisma dla dzieci i młodzieży, dekoracje, mini grę, kubki, massager i wiele innych drobiazgów. Z racji iż, akcja bardzo spodobała się uczniom mamy wspaniałą wiadomość. Zabawa zostaje ona przedłużona do czasu wyczerpania się puli nagród. Zapraszamy zatem do odwiedzania biblioteki i czytania książek.