Zostań bibliotecznym omnibusem
27-04-2022

Zapraszamy wszystkich uczniów do aktywnego konkursu bibliotecznego - na pewno Wam się spodoba!  :-)

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie Zostań bibliotecznym omnibusem. Każdy kto wypożyczy książkę losuje 3 zadania do wykonania. Należy je zrobić od razu, na miejscu. Zadania są zróżnicowane, ale na pewno każdy sobie z nimi doskonale poradzi. Wymagają dobrej orientacji co i gdzie znajduje się w bibliotece. Niektóre wymagają przeczytania fragmentu książki, by znaleźć właściwą odpowiedź, w innych poćwiczymy posługiwanie się słownikami. Każdy kto weźmie udział w konkursie i prawidłowo wykona zadania otrzymuje tytuł Omnibusa bibliotecznego. Zastanawiacie się kim jest omnibus? Możecie to sprawdzić w słowniku - Zapraszamy do biblioteki!

omnibus2022