Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Biblioteka

Spotkanie z Elizą Piotrowską
06-10-2021

Klasa III b uczestniczyła w spotkaniu autorskim z panią Elizą Piotrowską. Pani Eliza jest ilustratorką i autorką książek dla dzieci. Na spotkaniu opowiadała o serii książek, w których główna bohaterka ciocia Jadzia podróżuje, poznaje różne miejsca i przeżywa niesamowite przygody. Jedną z podróży była podróż do Włoch. Uczniowie dowiedzieli się o tym kraju wielu ciekawych rzeczy, ale sami też dzielili się swoją wiedzą. Na zakończenie spotkania przygotowali kartkę pocztową, którą mogliby wysłać do kogoś z podróży do Rzymu. Dzieci chętnie oglądały też inne książki pani Elizy. Spodobała im się również seria o sławnych ludziach. W naszej szkolnej bibliotece mamy kilka książek pani Piotrowskiej. Zostały one podpisane przez autorkę. Zapraszamy do ich wypożyczania.

ZOBACZ

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.