Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Biblioteka

Święto Książki Dziecięcej
06-10-2021

Jak co roku nasza szkoła licznie uczestniczyła w Święcie Książki Dziecięcej, które organizuje Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu. Jest to święto towarzyszące obchodom Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskieo w Oświęcimiu. W tym roku odbywało się ono pod hasłem Mądra Głowa. Jednym z pierwszych wydarzeń, było spotkanie spotkanie autorskie "Dobre i złe tajemnice" z Małgorzatą Strękowską – Zarembą. Brała w nim udział kl. 5b. Autorka znana jest z takich książek jak Dom nie z tej ziemi, Willa trzech łotrów, serii o Filipku czy serii o Maciusiu, chętnie przez was czytanych. Pisarka rozmawiała z dziećmi o tajemnicach, zadawała zagadki związane z literaturą oraz czytała fragmenty swoich książek. Na zakończenie oczywiście były pytania do pisarski, autografy do książek praz wspólne zdjęcie.

ZOBACZ

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.