Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Biblioteka

Spotkanie z Pawłem Wakułą
01-10-2019

ZOBACZ

Klasa 3 c wzięła udział w spotkaniu z pisarzem Pawłem Wakułą. Było ono niezwykle ekscytujące. Uczniowie, dowiedzieli się, że oprócz tego, że Pan Paweł pisze książki dla dzieci, uprawia też nietypowy zawód – jest rysownikiem humorystą. Podczas spotkania autor w bardzo ciekawy sposób opowiadał o swojej twórczości, o bohaterach książek w szczególności krasnalach i trollach. Rozmowę wzbogacał rysunkami, które szybko i sprawnie wychodziły spod jego ręki, wzbudzając ogólny entuzjazm. Pan Paweł bardzo lubi las. Dzielił się swoją szeroką wiedzą o drzewach, a także zwierzętach żyjących w lesie. Chętnie odpowiadał na pytania dzieci. Książki jego autorstwa były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane m.in. w konkursie literackim im. Astrid Lindgren.
Zachęcamy do sięgnięcia po książki pana Pawła Wakuły, które są dostępne w szkolnej bibliotece.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.