Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Biblioteka

Spotkanie z pisarką Roksaną Jędrzejewską-Wróbel
10-05-2019

Z okazji Tygodnia Bibliotek uczniowie klasy 1b i 2 b uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarką Roksaną Jędrzejewską- Wróbel - laureatką Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, a także autorką ponad dwudziestu książek napisanych z myślą o najmłodszych czytelnikach, wśród których na szczególną uwagę zasługuje humorystyczna seria poświęcona przygodom ryjówki Florki.
Spotkanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Uczniowie dowiedzieli się jak wiele cennych doświadczeń dostarczają podróże i jak to jest z pomysłami na książkę. Dzieci miały okazje posłuchać wybranych fragmentów jej twórczości oraz poznać towarzyszące Pani Roksanie grono szydełkowych przyjaciół z jej książek. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak powstaje książka oraz zdobyć podpis autorki do zeszycików z autografami. Zapraszamy wszystkich do czytania książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel, które są dostępne w naszej szkolnej bibliotece.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.