Bal karnawałowy 2017
25-01-2017

Karnawał to okres wypełniony zabawą i muzyką, którego ważnym elementem są bale karnawałowe. 25 I w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy, który dostarczył dzieciom wiele radości i przeżyć. Brali w nim udział uczniowie klas I- III. Wszystkie dzieci były przepięknie przebrane. Wiele z nich trudno było rozpoznać.

Dzieci przebrane bybalkarnawalowy2017ły za bohaterów znanych bajek i filmów. Można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, czarownice, ... nie łatwo wymienić ich wszystkich.
Zabawę poprowadzili wspaniali animatorzy. Motywem przewodnim balu był film „Trolle". Prowadzący przebrani za głównych bohaterów bajki, czyli Poppy i Branch'a, zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!