Zajęcia adaptacyjne dla przedszkolaków
30-11-2016

zajecia adaptacyjneDnia 30 listopada 2016r. w naszej szkole odbyły się zajęcia adaptacyjne dla przedszkolaków. Zajęcia przebiegały w klimacie andrzejek. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach andrzejkowych: „Gwiazdkowe przepowiednie"- dzieci mogły dowiedzieć się, kim będą w przyszłości, jakie spełnią się ich marzenia,  „Wirująca butelka" Prawdę powie ta butelka Kogo czeka przyszłość wielka Kręćmy butelką parę razy Bo każdemu coś się marzy, „Ulubiony kolor" – przedszkolaki dowiedziały się, o jakich przestrogach mówią wylosowane kolory, ,,Szkatułka"- zadaniem uczestników było podawanie sobie z ręki do ręki szkatułki z karteczkami, na których zapisana była wróżba. Szkatułkę dzieci podawały sobie przy dźwiękach muzyki, kiedy muzyka przestała grać uczestnik zabawy, który trzymał szkatułkę otwierał ją i wyciągał jedną karteczkę z wróżbą. Panie pomagały odczytać wróżbę. Przedszkolaki uczestniczyły jeszcze w wielu innych ciekawych wróżbach... Na koniec spotkania odbyła się dyskoteka- dzieci bawiły się bardzo dobrze. Pożegnaliśmy przedszkolaki małą niespodzianką-słodkim „małym co nie co"... Zapraszamy na kolejny cykl naszych zajęć adaptacyjnych, które odbędą się w grudniu.