5a w firmie Danone
01-12-2016

5a w Danone5a w dniu 1 grudnia w celu poszerzenia wiedzy na temat produktów mlecznych wybrała się na wycieczkę do fabryki „Danone" w Bieruniu. Przygoda w "Danonkowej Krainie"  rozpoczęła się od prezentacji multimedialnej i filmów z których uczniowie dowiedzieli się wielu pożytecznych informacji na temat produktów mlecznych, historii powstania jogurtu oraz pracy na produkcji. Kolejną atrakcją była degustacja smakowych serków Danio skomponowanych przez siebie. Następnie uczniowie zwiedzali fabrykę, obserwując proces pakowania jogurtów. Kolejnym punktem wycieczki było spotkanie z Małym Głodem, pamiątkowe zdjęcia oraz niespodzianka w postaci prezentów czyli sympatycznych gadżetów od firmy Danone. Na koniec wycieczki uczniowie wyrazili ogromną wdzięczność pracownikom za gościnność w firmie Danone.