WOŚP w naszej szkole
08-01-2016

Za nami już 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka zostanie przeznaczona na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
Nasza szkoła jak co roku zorganizowała wiele atrakcji, by pozyskać fundusze na ten cel. Klasy młodsze brały udział w wielkiej loterii, w której każdy los wygrywał. Dziewczyny chętnie korzystały z kącika piękności, gdzie można było zrobić sobie ciekawą fryzurę lub makijaż. Był też mini kiosk z gazetami, płytami CD i krzyżówkami. Każdy mógł się sprawdzić w konkurencjach sportowych grając o tytuł Mistrza Szkoły w kręgle czy ringo. Było też stoisko z biżuterią i różnymi gadżetami. Wszyscy z zaangażowaniem brali udział w tych akcjach, bo przyświecał im szczytny cel – pomoc innym. Zebraliśmy ponad 1600 zł. Dziękujemy!