Wręczenie serduszka Deus Caritas Est
22-12-2015

Od kilku lat w naszej szkole prowadzona jest zbiórka darów w ramach akcji Paczka świąteczna dzieciom Lwowa. Zbierane były trwałe produkty żywnościowe, zabawki oraz przybory szkolne i sportowe, które trafiały do społeczności mieszkającej na Kresach. Za tę wieloletnią działalność nasza pani dyrektor została odznaczona serduszkiem Deus Caritas Est. Przyznała go Kapituła śląsko-małopolskiego Komitetu Pomocy Dzieciom Polskim archidiecezji Lwowskiej. Uroczyste wręczenie nastąpiło podczas Szkolnych Jasełek. Serduszko i podziękowanie przekazał na ręce Pani dyrektor Joanny Kuźmy prezes Komitetu pan Józef Ryguła. Jest to wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły, gdyż jednym z nagrodzonych był również Ojciec Święty Jan Paweł II.