Akademia Biezpiecznego Puchatka
18-12-2015

cer

Nasza szkoła otrzymała kolejny Certyfikat.
Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w największym w Polsce programie edukacyjnym "Akademia Bezpiecznego Puchatka". To program, który uczy dzieci jak być bezpiecznym na drodze, w domu, w szkole oraz w czasie odpoczynku. Dzieci uczestniczyły w zajęciach wykonując ciekawe ćwiczenia i wypełniając książeczkę z grami i zabawami pomagającymi utrwalić wiedzę o zasadach ruchu drogowego, o tym jak unikać zagrożeń i jak bezpiecznie spędzać czas w domu, w szkole i w czasie zabawy.
W grudniu odbył się Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa, który sprawdzał nabytą przez pierwszoklasistów w programie wiedzę.
Dziękujemy wszystkim dzielnym pierwszoklasistom za udział w programie.