Nagrody w konkursie "Bezpieczna droga do szkoły"
15-10-2015

Tradycyjnie w szkole odbył się konkurs plastyczny dla pierwszoklasistów "Bezpieczna droga do szkoły". Poprzedziły go spotkania z policjantami, wyjścia klasowe poza teren szkoły oraz ćwiczenia bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Każdy pierwszak otrzymał odblask, który powinien mieć zawsze ze sobą.

Podczas ogłoszenia wyników konkursu gościliśmy w naszej szkole panią aspirant Marzenę Ptasińską. Wręczyła ona zwycięzcom nagrody i wyróżnienia m.in. maskotki Ispektora Wawelka oraz książeczki z zasadami ruchu drogowego. W konkursie wzięło udział 88 uczniów. I miejsce zajęła Barbara Moczulska z kl. Ib, II – Anna Domżał z kl. 1a, a III – Łukasz Piętoń z kl. 1a. Wyróżnienia otrzymali Weronika Kopeć, Natalia Ordecka, Tymoteusz Babiuch, Oliwia Kowalczyk, Julia Rudiak, Natalia Węglarz, Emilia Habczyk oraz Weronika Skoczek. Ich prace znalazły się na wystawie pokonkursowej w holu szkoły. Serdecznie gratulujemy!