Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Oświęcimska Noc Muzeów
17-05-2015

 

Członkowie szkolnego klubu turystycznego zwiedzili na Zamku wystawę czasową Legionowe chwile oraz rekonstrukcję okopu i ziemianki z okresu I wojny światowej. Obejrzeli też obozowisko Bractwa Rycerskiego oraz wzięli udział w warsztatach Mężni rycerze i nadobne niewiasty. W Synagodze odkrywali tajemnice żydowskiego kalendarza, a w gmachu Stowarzyszenia Romów obejrzeli wystawy.Sporą atrakcją było zwiedzanie Zakładu Salezjańskiego z przewodnikiem oraz Muzeum bł. Matki Małgorzaty Szewczyk u Sióstr Serafitek, gdzie obejrzeli również prezentację multimedialną Serafitki dawniej i dziś.Podczas spaceru do oświęcimskim rynku wycieczkowicze spotkali prezydenta naszego miasta pana Janusza Chwieruta i zaprosili go do wspólnego zdjęcia.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.