PrzybJEŻeli-przedstawienie w wykonaniu kółka teatralnego Scena Czwórki
19-05-2014

Tegoroczne przedstawienie opowiadało historię dwóch jeży wracających ze słonecznej Portugalii, poprzez Hiszpanię, Francję i Niemcy do domu, do Polski. W czasie swojej wędrówki jeże trafiająna corridę w Hiszpanii, do francuskiej restauracji, gdzie z opresji ratują ślimaka przeznaczonego do sałatki oraz na polanę, gdzie niemieccy pisarze Jakub i Wilhelm Grimm tworzą swoją baśńo Królewnie Śnieżce.

Kółko ma już za sobą występy w Chełmku podczas Teatrałek oraz w Kętach podczas Festiwalu Teatrów dla dzieci i młodzieży Bajdurek. Najbardziej żywiołowa publiczność czeka jednak na aktorów w szkole, gdzie zostają przyjęci zawsze niezwykle ciepło i żywiołowo oraz nagrodzeni mnóstwem braw.

Na zajęcia teatralne co roku zgłasza się około 50dzieci, z czego 20 bierze udział
w przedstawieniu. W tym roku udział w opowieści PrzybJEŻEli wzięło udział 18 zaangażowanych małych i bardzo zdolnych aktorów. Organizatorzy przedstawienia postanowili wydać swoje przedstawienie nagrane na płycie DVD. Zachęcamy do jej nabycia
i życzymy miłego oglądania.

Od trzech lat nieustannie działa w naszej szkole kółko teatralne Scena Czwórki. Z roku na rok rozwija swoje prezentowane historie o nowe języki europejskie. W latach ubiegłych był to język angielski. W tym roku były to aż 3 języki: hiszpański, francuski oraz niemiecki.

i życzymy miłego oglądania.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE