Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Urodziny "Faktów 4"
24-03-2014


Co roku w naszej szkolnej telewizji internetowej wprowadzane są udoskonalenia, nowości - cały czas uczymy się sztuki przekazywania informacji. W ostatnim roku zmieniona została plansza, która stanowi tło dla redaktorów. Przy tej okazji zmienił się również styl prowadzenia programu.
Podczas cotygodniowych spotkań zespołu redakcyjnego ćwiczone do tej pory umiejętności wypowiadania się przed kamerą oraz sztuka prowadzenia wywiadów zostały wprowadzone w życie. Od tego roku redaktorki samodzielnie opracowują pytania i przeprowadzają wywiady z uczniami, którzy osiągnęli wysokie wyniki w konkursach lub zawodach sportowych. W pracy przed kamerą widać wyraźną poprawę w swobodzie ruchów, sposobie mówienia oraz znajomości tematów młodych redaktorów.
Szkolna telewizja Fakty 4, idąc z duchem czasu i odpowiadając na zainteresowanie uczniów założyła w tym roku swoje konto na Facebook'u. Ma to na celu zwiększenie kontaktu ze społecznością szkolną, z różnymi instytucjami np. promocja akcji Rok szkoły w ruchu organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.2. Nowością wprowadzoną w bieżącym roku jest nawiązanie współpracy z Biblioteką Młodych.
Zainteresowała się ona naszą szkolną telewizją i zaproponowała umieszczanie naszych odcinków na ich bloogu

 

Fakty Czwórki mają pięć lat, więc śpiewajmy im
STO LAT.

Pan Stasiu wszędzie
z kamerą bywa
do Faktów Czwórki wszystko nagrywa.

Fakty Czwórki bardzo lubimy, przy ich kręceniu świetnie się bawimy.

Fakty Czwórki lubić dają się
choć tekstów nowych ciągle uczę się.
Redaktorka ;)

O występie w Faktach Czwórki każdy uczeń marzy,
więc ... POLECAMY!!!!

Grupa dziennikarzy

Pan Staś poświęca weekend
na proces Faktów tworzenia
A nam zostaną po tym
niezapomniane wspomnienia.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.