Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Zakończenie roku szkolnego
25-06-2024

W piątek 21 czerwca odbyły się dwie akademie z okazji zakończenia roku szkolnego - jedd I-VI, druga dla klas V - VII. Były one okazją do podsumowania całorocznej, wytężonej pracy uczniów. Ci, którym udało się uzyskać bardzo wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie otrzymali świadectwa z biało-czerwoną flagą, a  ich rodzice listy gratulacyjne. Ponadto grono pedagogiczne wraz z dyrekcją szkoły wyraziło wdzięczność rodzicom, którzy  angażowali się w życie naszej czwóreczki wręczając im specjalne podziękowania. Wyjątkowe chwile przeżywali uczniowie klas pierwszych, którzy odbierali swoje pierwsze świadectwa szkolne. Niełatwo mieli trzecioklasiści. Zakończyli oni pierwszy etap edukacji i pożegnali się z dotychczasowymi paniami wychowawczyniami, które przecież były dla nich niemal jak drugie mamy.  

Część artystyczną akademii dla klas starszych przygotowali uczniowie z 5a i 7c, a dla młodszych - 3a i 3b. Oczywiście nie zabrakło naszego chóru Tonacji Czwórki, który wzbogacił występ wspaniałymi wakacyjnymi piosenkami.

Życzymy wszystkim uczniom błogiego, ale i aktywnego wypoczynku oraz przeżycia niesamowitych przygód. Pamiętajcie o bezpieczeństwie i uśmiechnięci wróćcie do szkoły we wrześniu. Do zobaczenia.

klasy starsze

klasy młodsze

 

 

 
 
 
 

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.