Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

I miejsca w rywalizacji sportowej szkół
19-06-2024

Brawo MY!!!  
W połowie czerwca odbyło się spotkanie, na którym podsumowano osiągnięcia sportowe uczniów szkół miejskich, w ramach miejskiego systemu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży na terenie miasta Oświęcim. Nasza szkoła, w rankingu szkół podstawowych, wygrała w obu kategoriach wiekowych, tj. w Igrzyskach Dzieci oraz w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
W finałach wojewódzkich, poprzedzonych zwycięstwami w kolejnych etapach zawodów, zajęliśmy dwa III miejsca:
- Uniohokej chłopców (kl. VII- VIII),
- Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt (kl. VI).
Szkoła została nagrodzona statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi w postaci sprzętu sportowego, a nauczyciele wychowania fizycznego zostali wyróżnieni. Naszym nauczycielom i sportowcom gratulujemy sukcesu.

mosir

 
 
 
 

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.