Bezpieczne wakacje
19-06-2024

Przed uczniami upragnione wakacje. Kończymy rok szkolny z wielkimi planami na zasłużony odpoczynek letni. Najważniejsze jest to, aby spędzić ten czas bezpiecznie, bez względu na to, gdzie i z kim będziemy spędzać lato. W szkole organizowane są różne akcje informacyjne i profilaktyczne, takie jak gazetki na korytarzu szkolnym czy pogadanki na lekcjach z wychowawcą. Ważnym wydarzeniem w tej kwestii jest spotkanie uczniów klas 1-3 z funkcjonariuszami Policji w Oświęcimiu. W tym roku odbyło się spotkanie klas na sali gimnastycznej, podczas którego uczniowie utrwalili poznane dotychczas zasady bezpieczeństwa podczas wakacji nad wodą, w górach, w lesie. Przypomniano również o zasadach zachowania się w Internecie i unikaniu kontaktów z nieznajomymi oraz dbaniu o własną prywatność.
Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku i ciekawych przygód oraz żebyśmy wszyscy bezpiecznie wrócili we wrześniu do szkoły z plecakiem pełnym wspomnień i pozytywnym nastawieniem na kolejny rok szkolny.

wakacje