Wsparcie rówieśnicze
17-06-2024

Równowaga psychiczna to absolutna podstawa naszego codziennego funkcjonowania. Rozmowy o emocjach
i samopoczuciu są pierwszym krokiem do zrozumienia i wsparcia w kryzysie.
Celem prezentowanej tu inicjatywy jest zapobieganie samobójstwom wśród młodzieży poprzez edukację i budowanie świadomości na temat zdrowia psychicznego.
Wszystkich zainteresowanych uczniów z klas 5-8 zapraszamy do realizacji programu. To bardzo proste!
1️⃣ Wejdź na stronę: wsparcierowiesnicze.edu.pl
2️⃣ Wybierz interesujący i potrzebny Twoim zdaniem temat.
3️⃣ Ustal plan działania z wychowawcą.
4️⃣ Poprowadź samodzielnie lub w grupie lekcję wg pobranego ze strony scenariusza.
Panie psycholog i pedagog chętnie pomogą Ci w twoim projekcie, a zaangażowanie na rzecz społeczności szkolnej zostanie docenione przez grono pedagogiczne i rówieśników.
wsparcie