Spotkanie autorskie z Michałem Zawadką w MBP- kl. 6b
07-06-2024

4 czerwca klasa 6b wzięła udział w wyjątkowym spotkaniu autorskim. Pan Michał Zawadka - pisarz dla dzieci, młodzieży i dorosłych, niezwykła osobowość, człowiek-orkiestra, aktor, trener emocji, mówca, edukator dzieci, rodziców i nauczycieli - zaskoczył słuchaczy od pierwszej chwili spotkania. W ponad dwu i pół godzinnym show przykuł uwagę nastolatków, zmusił ich do myślenia, podkreślił najważniejsze problemy wieku dojrzewania. Umiejętnie wskazał właściwe wartości, zachęcił do docenienia i polubienia samych siebie. Spotkanie było nie tylko prezentacją szerokiej twórczości i działalności Zawadki, ale także - fascynującym przeżyciem duchowym i emocjonalnym. Każdy młody człowiek, będący na tym spotkaniu, wyszedł z niego silniejszy i bardziej pewny siebie, swoich możliwości i  mocnych stron. Takie warsztaty psychologiczne są w dzisiejszych czasach młodym ludziom oraz ich opiekunom bardzo potrzebne.
Zachęcamy do poczytania książek p. Michała Zawadki z serii Chcę być kimś! czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone, które są dostępne również w naszej szkolnej bibliotece.

mbp

MBP2