27-02-2024

W dniach od 5. do 9. lutego w naszej szkole odbył się Tydzień Miłości. Atrakcji było co nie miara. W holu szkoły pojawiła się gazetka na temat świętego Walentego i zwyczajów towarzyszących temu świętu. Zorganizowano sercową fotobudkę i dzień czerwony, podczas którego wszyscy ubrali się w kolorze miłości. Starsi uczniowie mogli potańczyć podczas dyskoteki walentynkowo-karnawałowej, na której został wybrany król i królowa balu. Finałem Tygodnia miłości była tradycyjna poczta walentynkowa, która pozwoliła anonimowo wyrazić swoje sympatie.
Zadaniem serduszkowego tygodnia było skupienie się na miłości i przyjaźni do drugiej osoby, wyrażenie życzliwości, posłanie uśmiechu. Bo już Mickiewicz namawiał w dwunastej księdze Pana Tadeusza - Kochajmy się!

walentynka