Uroczyste rozpoczęcie roku dla klas pierwszych
15-09-2023

1. września klasy pierwsze rozpoczęły swoją wielką, szkolną przygodę. Nowych uczniów powitała Pani dyrektor Joanna Kuźma. Przedstawiła ona dzieciom i rodzicom swoją zastępczynię p. Urszulę Wieczorek, wychowawców klas oraz specjalistów, z którymi będą współpracować. Uczniowie klas czwartych przygotowali program artystyczny z wierszykami i piosenkami prezentując talenty i umiejętności jakie nabyli podczas nauki w szkole. Pierwszaki z zaciekawieniem oglądali starszych kolegów i koleżanki, i z minuty na minutę pozbywali się obaw, jakie towarzyszyły im tego dnia. Na zakończenie wszyscy odważnie wyszli na środek do swoich nowych pań, by z uśmiechem poznać swoje klasy. Wychowawcami klasy 1a zostały Pani Katarzyna Szczepanik i Małgorzata Wieczorek. Klasę 1b poprowadzi pani Ewelina Kubiczek. W obu klasach uczyć się będzie czterdzieścioro uczniów.
Witamy w naszej szkole!