Lubię smoki i Moje marzenia
01-06-2023

Zapraszamy wszystkich do Oświęcimskiego Centrum Kultury, w którym prezentowana jest wystawa XIII Konkursu Plastycznego Lubię smoki. Uczniowie z naszej szkoły otrzymali nagrody, wyróżnienia oraz wyróżnienia udziałem w wystawie. Konkurs służył poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży. Na konkurs wpłynęło 294 prace plastyczne. W XIII Powiatowym Konkursie Plastycznym Lubię smoki nagrodę otrzymała Lena Kolber z kl. 6b. Wyróżniono udziałem w wystawie pracę Hanny Dudki z kl. 6b, Weroniki Iwanenko z kl. 7b oraz formę przestrzenną Antoniego Janosza kl.6a.
W OCK-u możecie też podziwiać pokonkursową wystawę XXVII Powiatowego Konkursu Plastycznego Moje marzenia. Konkurs adresowany był do uczestników w wieku 5-13 lat mieszkających lub uczących się na terenie powiatu oświęcimskiego, pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia. Na konkurs wpłynęło 221 prac plastycznych. Wyróżnienie I stopnia otrzymał Szymon Kubik z kl.6b , wyróżnienie II stopnia - Emilka Mieszczak kl.6b, a wyróżnienie III stopnia - Hanna Dudka z kl. 6b.
Na wystawę pokonkursowa zakwalifikowała się praca Zofii Pieszko z kl. 6b.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.