Zbiórka charytatywna
31-05-2023

W zeszłym miesiącu przedstawiciel wolontariatu naszej szkoły skontaktował się z pracownikami Domu Dziecka w Oświęcimiu w celu uzyskania informacji jak nasza placówka może włączyć się w pomoc jego wychowankom.
Okazało się, że artykułami obecnie najbardziej potrzebnymi dzieciom są środki higieny osobistej, takie jak: żele pod prysznic, szampony itp.
Wolontariusze jak zwykle szybko i sprawnie zorganizowali zbiórkę na terenie szkoły, a cała społeczność szkolna jak zawsze chętnie i natychmiast włączyła się do akcji.
Do gabinetu pedagogów i psychologa dotarło kilkadziesiąt żeli pod prysznic, szamponów, toników, dezodoranty, pasty do zębów, kremy, mydła.
Wszystkie te pachnące artykuły 31 maja wolontariusze przekazali pracownikowi Domu Dziecka. Serdecznie dziękujemy!