Koncert życzeń dla mam
29-05-2023

Dzień Mamy jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku. Uczniowie kl. 1a postanowili wyjątkowo uczcić ten dzień. Dzieci wyraziły swoją wdzięczność, miłość i szacunek do Mam poprzez koncert życzeń. Obdarowały też swoje mamy własnoręcznie wykonanymi bukietami kwiatów. Podczas słodkiego poczęstunku wszyscy wspólnie obejrzeli nagranie, na którym dzieci odpowiadały o swoich mamach. Można było zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze gości. W ostatniej części spotkania zorganizowaliśmy konkurs bajkowy, w którym mamy odgadywały tytuły dobranocek. Z niewielką pomocą swoich pociech świetnie sobie z tym poradziły! Atmosfera spotkania była wspaniała i na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkich.

Dzieci uczęszczające na zajęcia z kodowania z kl. 1a, 2a i 2b zaprogramowały dla swoich mam niespodziankę. Były to piękne, kolorowe kwiaty, po których poruszał się ozobot. Z pewnością mamusie będą dumne ze swoich małych zdolnych informatyków.