Kolędowanie międzypokoleniowe
12-01-2023

Nieodłącznym elementem okresu Bożego Narodzenia jest kolędowanie. Aby podtrzymać tę piękną tradycję 12 stycznia w naszej szkole odbył się koncert kolęd i pastorałek. Do wspólnego śpiewu zaproszony został zaprzyjaźniony zespół Ballada z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Z tej okazji na widowni wraz z uczniami zasiedli też rodzice chórzystów z Tonacji Czwórki. Niedługo będziemy obchodzić Dzień Babci i Dziadka, stąd gośćmi koncertu zostali również dziadkowie uczniów. Podczas występu rozbrzmiewały tradycyjne kolędy, oraz mniej znane a może i nieznane pastorałki. Jedne śpiewane były równocześnie przez oba chóry, inne pojedynczo. Nie zabrakło kolęd śpiewanych wspólnie z publicznością, która ochoczo włączyła się do muzykujących. Zarówno Tonacja Czwórki jak i Ballada zaprezentowały się wspaniale, za co otrzymały gromkie brawa.