Moje niezykłe miasto
27-10-2022

Uczniowie naszej szkoły wzięli udziału w konkursie MOJE NIEZWYKŁE MIASTO organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Oświęcimiu. Konkurs MOJE NIEZWYKŁE MIASTO był zaproszeniem skierowanym do mieszkańców Oświęcimia, aby plastycznie, fotograficznie bądź literacko opowiedzieli o niezwykłych miejscach, ludziach, szczególnych wydarzeniach, albo o historiach, których nie znajdziemy w przewodnikach po Oświęcimiu. Na konkurs wpłynęło 47 prac plastycznych i 6 fotografii, wszystkie w kategorii wiekowej 7-13 lat. Nasi uczniowie zostali docenieni przez jury i zdobyli nagrody i wyróżnienia w tym konkursie.
I miejsce w kategorii plac plastycznych zajęła Rozalia Momot z kl.4a, a II-gie - Marek Dejko z kl.6c. Wyróżnienia otrzymali: Wiktor Ziomkiewicz z 6b, Wojciech Ciaputa z 7a, Kinga Piecha z 4b i Emilia Mieszczak z 6b.
Wyróżnienia w kategorii Fotografia otrzymali: Marek Dejko z 6c i Lena Janus z 6a.
Do wystawy pokonkursowej, którą możecie obejrzeć w Galerii Przechodnia w MBP do 2 rudnia zakwalifikowano prace Gabrieli Opala, Julii Kopeć, Antoniny Jekiełek, Mai Zajas, Dominiki Gwóźdź, Adama Pieczonki, Agaty Piotrowskiej, Michała Zajasa, Miłosza Gworka, Szymona Kubika, Idy Borowskiej, Ewy Gwóźdź oraz Leny Janus.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wykonali wspaniałe prace ilustrujące nasze miasto Oświęcim.