Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

"Malwy, dziewanny, co za cudne rośliny"
14-11-2022

Zapraszamy klasy pierwsze, drugie, trzecie i czwarte do wzięcia udziału w konkursie plastycznym,
pt: „Malwy, dziewanny, co za cudne rośliny!”. Okazją do ogłoszenia konkursu jest zbliżająca się 115. rocznica śmierci patrona Szkoły – Stanisława Wyspiańskiego. To doskonały czas, aby zapoznać się i zgłębić dorobek artystyczny tego najwybitniejszego przedstawiciela Młodej Polski. Jak zapewne część z uczniów już wie, Stanisław Wyspiański był artystą wszechstronnym, poetą, dramaturgiem, reformatorem teatru, scenografem, malarzem, projektantem wnętrz i mebli, grafikiem i witrażystą. Zainspirowani jego twórczością wykonajcie własne dzieła, dowolną techniką plastyczną, na kartkach formatu A4 lub A3. Prace plastyczne prosimy składać do 25 listopada do p. Magdaleny Kropy, p. Małgorzaty Wieczorek lub Małgorzaty Hawrylczuk. Życzymy weny!

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.