Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Gofry 1a
03-11-2022

Integracja klasy to niezwykle ważny element, który prowadzi do budowy silnego i zgranego zespołu. Taka grupa osiąga większe sukcesy, lepiej się komunikuje i sprawnie wykonuje swoje zadania. Lepsza też jest atmosfera panująca w zintegrowanej klasie. Polepszeniu integracji klasy służą różnego rodzaju wspólne wyjścia. Uczniowie klasy 1a postanowili spędzić wspólnie czas w jednej z okolicznych kawiarni. Cała klasa wraz z Paniami, pamiętając o zasadach zachowania w miejscach publicznych, zamówiła pyszne chrupiące gofry. Przyjemnie było zamienić szkolne ławki na kawiarniane stoliki, a codzienne kanapki na ciepłe smakołyki. Czas upłynął na miłych i serdecznych rozmowach podczas delektowania się deserem. Wyjście miało na celu zintegrowanie zespołu klasowego i było niespodzianką z okazji niedawnego pasowania na ucznia.

ZOBACZ

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.