Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Nowy telewizor
04-11-2022

W ostatnim czasie na dolnym holu przy sali gimnastycznej został zamontowany duży telewizor. Jako pierwsi skorzystali z niego uczniowie podczas lekcji wuefu. Taneczne lekcje stały się bardzo popularne i lubiane przez uczniów. Z poczatku niektórzy nieśmaiło i nieufnie podchodzili do lekcji przy hitach tanecznych, jadnak teraz widać jak wspaniale klasy się integrują i uczą współdziałania w opanowaniu choreografii. Taniec ma pozytywny wpływ na zachowanie prawidłowej masy, usprawnienie układu krążenia i oddechowego, a także zapobiega chorobom cywilizacyjnym takim, jak otyłość czy cukrzyca. Oczywiście wpływa na poprawę sprawności fizycznej oraz psychicznej, dzięki niwelowaniu stanów lękowych. W-f w rytmie dance uatrakcyjnił i poszerzył ofertę zajęć ukierunkowaną na ruch.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.