Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small

dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Szkolny Klub Sportowy
26-09-2022

Po wakacyjnej przerwie nasi uczniowie wrócili do regularnych treningów w szkolnym klubie sportowym. Z dużym emocjami i pełni zapału wzieli udział w miejskich igrzyskach dzieci i młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych, zdobywając w nich medale. Złoty medal wywalczyły dziewczęta: Gabriela Opala, Julia Kopeć, Ewa Gwóźdź, Milena Staroń, Wiktoria Szymeczko, Ida Borowska, Magdalena Kiryluk, Milena Matys i Milena Kapitan. Startowały one w kategorii klas szóstych i młodsszych i zakwalifikowały się do zawodów powiatowych. Chłopcy w tej samej kategorii wiekowej zdobyli Srebrny medal. Byli to:Jeremiasz Krzyżecki, Jan Wójtowicz, Dominik Młodzik, Mikołaj Gworek, Bartłomiej Szygulski, Jakub Bieniek i Marek Dejko.
Z Brązowym medalem ukończyły bieg dziewczyny w w katogorii klas 7 i 8. Szkołę reprezentowały: Maja Szypuła, Jagoda Grochal, Dorota Łajka, Natasza Jarosz, Weronika Matras, Nikola Chmiel.
Na Czwartej lokacie, tuż za podium uplasowała się drużyna chłopców w składzie: - Ignacy Drabczyk, Jakub Szombierski, Kamil Piotrowski, Bartosz Urbańczyk, Stanisław Matula i Krystian Jarnot. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy kciuki za występy w kolejnych zawodach. .

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.