Wybory do SU 2022/2023
16-09-2022

16 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie przygotowaliplakaty wyborcze, które zawieszono w górnym holu. Mogliśmy się z nich dowiedzieć kto startuje, jakie ma zainteresowania i program oraz ocenić kogo warto poprzeć. Nad całością wyborów czuwali opiekunowie samorządu - pani Jolanta Wójcik i pan Mariusz Jakubik. Na nich spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania.Każdy z uczniów naszej szkoły mógł oddać jeden głos.
Znamy już oficjalne wyniki wyborów. PRZEWODNICZĄCĄ Samorządu Uczniowiskieo została Weronika Skoczek z kl. 8c. Zdobyła ona 56 głosów. Jej zastpczyniami zostały Natalia Węglarz z kl. 8d i Weronika Martyniak z kl. 8c. Artur Tesliuk z kl. 8b został PEŁNOMOCNIKIEM do spraw UCZNIÓW UKRAIŃSKICH, a  Dorota Łajka SEKRETARZEM. Ponadto w skład samorządu jako członkinie weszły Weronika Matras z kl. 7a i Julia Jurka z kl. 8b. Weronice gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska. Mamy nadzieję, że samorząd wykaże się inicjatywą, zapałem do pracy i po kolei będzie realizował swoje zamierzenia.