Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small

dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Miejsce Igrzyska w trójboju i czwórboju
30-05-2022

Miejskie Igrzyska w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym odbyły się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Trójbój lekkoatletyczny składa się z biegu na 60m, skoku w dal i rzutu piłeczką palantową. W skład drużyny wchodzi pięciu zawodników z klas czwartych i młodszych. W kategorii dziewcząt wzięły udział dwie drużyny z naszej szkoły. W skład pierwszej weszły: Milena Kapitan, Gabriela Opala, Milena Staroń, Wiktoria Szymeczko, Julia Kopeć. Dziewczyny zajęły II miejsce zdobywając srebrne medale. W skład drugiej drużyny weszły: Ewa Gwóźdź, Agata Piotrowska, Olga Pieczonka, Antonina Bulek, Magdalena Kiryluk, Alina Shvets. Dziewczyny zajęły III miejsce zdobywając brązowe medale.
W kategorii chłopców szkołę reprezentowali: Jeremiasz Krzyżecki, Mateusz Saternus, Jan Wójtowicz, Dawid Ogorzelski, Dominik Kłusek, Mateusz Szojda, Mateusz Mazgaj. Drużyna ta zajęła I miejsce i odznaczona została złotymi medalami.
W czwórbój lekkoatletyczny to zawody dla klas 5 i 6. W jego skład wchodzą takie konkurencje jak: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg średni – dziewczęta na 600m, a chłopcy na 1000m. W kategorii dziewcząt 6-osobową drużynę stanowiły: Maja Szypuła, Jagoda Grochal, Milena Matys, Weronika Matras, Dorota Łajka, Nikola Chmiel. Rezerwowymi były: Milena Babiuch, Justyna Palichleb, Layla Sowińska. Dziewczyny zdobyły I miejsce. W kategorii chłopców szkołę reprezentowali Kamil Piotrowski, Bartosz Urbańczyk, Szymon Kuczmiński, Bartłomiej Szygulski, Piotr Górniak i Paweł Ślaga. Zajęli oni III miejsce. Na dalszej rywalizacji na poziomie powiatowym zakwalifikowali się dziewczęta i chłopcy z trójboju lekkoatletycznego oraz dziewczęta z czwórboju. Gratulujemy wspaniałych wyników

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.