Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sekretariat@sp4oswiecim.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych
31-05-2022

Klasa 8b została zaproszona do Powiatowego Zespołu Nr 4 Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych na obchody Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. W ramach europejskich projektów mobilności Leonardo da Vinci i Erasmus+ uczniowie tej szkoły odbyli praktyki i staże zawodowe w Niemczech. Podsumowaniem projektu była uroczysta gala. Ósmoklasiści obejrzeli program artystyczny, prezentacje multimedialne i wysłuchali podsumowania praktyk uczniów kształcących się w klasach o profilu gastronomicznym oraz turystycznym. Mieli okazję zwiedzić szkołę, zobaczyć pracownię informatyczną, gastronomiczną oraz siłownię. Nauczyciele przybliżyli im czego mogą się nauczyć i jakie umiejętności nabyć wybierając klasy o danym profilu. Jednak największą frajdę sprawił naszym uczniom poczęstunek przygotowany przez starszych kolegów branży gastronomicznej. Fontanna czekoladowa wyglądała imponująco, a owoce w czekoladzie podobno smakowały wyśmienicie.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.