Strzał w dziesiątkę
12-05-2022

Konkurs pod hasłem Strzał w dziesiątkę odbywał się przez 10 dni. Zorganizowany został w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Zadaniem uczestników było odnalezienie wszystkich 10 (dziesięciu) zadań w dolnym holu szkoły. Trzeba było wykazać się ogólną wiedzą z życia, ze znanych wszystkim książek, a także wykorzystać pomysłowość czy umiejętność wyszukiwania informacji. W sumie karty konkursowe oddało 23 uczniów. Wszyscy nagrodzeni zostali pozytywną oceną z zachowania. Dwie szóstoklasistki- Milena Babiuch i Justyna Palichleb - zdobyły maksymalną ilość punktów i otrzymały nagrody. Ponadto wyróżnienie otrzymały dwie dziewczynki z 4b – Alina Shvets i Cofiia Donets, które pochodzą z Ukrainy i wspaniale poradziły sobie z zadaniami. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursach i włączenie się w obchody Tygodnia Bibliotek. I koniecznie zapamiętajcie to hasło: Biblioteka – świat w jednym miejscu.